054-6400043
Humor Development online
תשלום מקדמה לשריון תאריך לסדנה
קורס מנחי יוגה צחוק
פיתוח הומור למרצים ומנחים
כרטיסי ברכה
מארזי שוקולד
תשלום באשראי
מגנטים - דיאטת הצחוק
סדנת הומור למנחי יוגה צחוק
4 מגנטים "דיאטת הצחוק"
תשלום באשראי

 

יש הנותנים בשמחה, והשמחה היא שכרם
ועל כך תבורכי. נתינה מסוג זה מחממת
את הלב, ואנו מחזקים את ידך על כך.

 

ביקורות והמלצות על "דיאטה?! הצחקת אותי"


 
בכנס יוזמות עתיד עם חלי ממן, מלכת קבוצות ההרזייה.. גם היא צחקה 😃
 

הפרגונים שלכם כ"כ משמחים אותי ומחממים את הלב, והפעם זו אינדה לוי המהממת..Inda Levy תודה על השיתוף זה כ"כ עושה לי כיף

 

התפרסם במגאזין חדשות קיסריה והסביבה

ביקורת על הספר באתר במידות טובות, מיכל טל-פס.

דיאטה? הצחקת אותי! דבי ינקו -חדד

ביקורת על הספר הכי חדשני שיצא פה ב30 שנים האחרונות .חדשני כן! כי הוא שם על המגש את הפחד הגדול ביותר שלנו - את תרבות השפע של העולם המערבי הרווי באוכל עשיר מגרה ומפנק ובן תרבות הרזון הסגפנות והרצון להיות כמו כולם בג'ינס מתוח על התחת.

את הפער הזה שמה דבי ינקו חדד בצורה החיננית ביותר לה ובאופן הנכון ביותר על פי הפסיכולוגיה החיובית - ההומור .

משם מתפתחת הקבלה העצמית ,הדרך למציאת האיזון לאורח חיים בריא למציאת הפתרונות לדרך בריאה ונכונה יותר בעולם רווי יצרי שפע ו"מפלצות" בצורת המבורגר ו"שדים" בצורת צ'יפס.

במהלך הספר מעבירה אותנו דבי בתיאור חייה כילדה- נערה- אישה מלאה-שמנה -רזה -שמנה- מלאה-רזה -מלאה תוך ניהול רצף חיים נורמטיבי מלא לחלוטין ,בסיפורי וולט דיסני היינו מצפים כקוראים לקרוא על כדור הפלא ששיגר את דבי לחלל ההרזיה המאושר בו היא אוכלת ללא הוספת קילוגרמים ,אך כמי שחי בעולם שלנו יודע שקפסולת וולט דיסני יש רק באגדות ,ואת "כדור הפלא" שדבי בחרה לקחת לעצמה מבחירה כל יום ולשתף אותנו הוא כנראה "הכדור "הכי טוב שיש- ההומור ,הקבלה העצמית, קיום אורח חיים בריא  כי זה מה שיש ועם זה ננצח!

לסיכום,  הספר דיאטה?! הצחקת אותי! מומלץ לכל בעל מידה שבוחר לחיות בקבלה עצמאית ובבריאות .

הכותבת: מיכל טל פס מקדמת בריאות למידות הגדולות, יזמית פורטל במידות טובות ,אתר היחיד בארץ המרכז פתרונות ומידע למידות גדולות .

ביקורת על הספר באתר במידות טובות, מיכל טל-פס.

https://bmidot.co.il/debibook/

אפשר לקבל את הפרק הראשון חינם לקריאה כאן: https://n.invomail.co.il/f16442/diet%20laugh%20chapter%201
😄
 

פוסט על הספר באתר רינונים

דיאטה?! הצחקת אותי! מאת דבי ינקו חדד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אדווה שלהבת ברזילי, סטודיו בוטיקה. הוצאת 'צחוקלטיירית'

דבי ינקו-חדד תקרע אתכם מצחוק. יש לה חוש הומור המכוון כלפי עצמה. זה מה שנקרא ספר קליל על נושא כבד והיא גם מרצה בנושא הומור ומנחת סדנאות צחוק. במשך השנים כבר הורידה והעלתה מאות קילוגרמים. אם קבלתם בווטסאפ איור בו שתי ילדות ניצבות ליד משקל כאשר אחת מהן מזהירה: לא לדרוך על זה. למה? אמא תמיד בוכה כשהיא עומדת על זה....

פורסם ב: 05/04/2017 14:14

דבי ינקו חדד וספרה 'דיאטה?! הצחקת אותי!'. הוצאת 'צחוקולטיירית'
דיאטה?! הצחקת אותי! וכך דבי ינקו חדד כתבה ספר ובו היא מצהירה :'את לא צריכה להיות רזה, את לא צריכה להיות שמנה. את צריכה לשאת עלייך את המשקל שאת מרגישה איתו בנוח'. 

דוקטור. אני הייתי שמחה מאוד לרזות אך אני לא מצליחה לרזות בגלל הכדורים. 

איזה כדורים את לוקחת? שאל הרופא 

כדורי שוקולד, כדורי פלאפל, כדורי גלידה... 

זכות הדיבור לדבי ינקו-חדד : 

'זהו ספר קליל על נושא כבד שמדבר לכל מי שעברה את החוויה שנקראת דיאטה ושרדה כדי לספר. כולל טיפים איך לחמוק מקלוריות בחשכת הלילה, למה יישור עוגות שומר על האיזון ביקום. 

בספר אני בוחנת את נושא הדיאטה לעומק, אבל בלי לשכוח את הדברים החשובים באמת, במיוחד את אלו שגורמים לנו לצחוק. אם נתבונן בהומור הרב שקיים בנושא הדיאטות, נגלה שאנחנו לא לבד! אנחנו נורמליות לחלוטין, גם אם הספורט היחיד שאנחנו עושות הוא הצעידה אל המקרר. 

באמצעות ההתבוננות בהומור בנושא הדיאטות נגיע לתובנות לגבי החיים, לגבי תהליך ההרזיה, ובמיוחד לגבי הדימוי העצמי שלנו. נבדוק מה אפשר לעשות עם התובנות שהפקנו, ובעיקר אני מנסה ללמד כיצד לאכול את העוגה ולהשאיר את הקלוריות בצלחת, למה לא משמינים מנחת, ואיך ליהנות מהחיים אפילו אם המכנסיים כבר לא עולים על ה...' 

דבי ינקו-חדד, מרצה בנושא הומור ומנחת סדנאות צחוק היא בעלת תואר שני במדעי התנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון; הכשרה כמדריכת בריאות הציבור מטעם הפקולטה למדעי הבריאות, אוניברסיטת בן-גוריון וניסיון אישי רב בהרזיה, הכולל ירידה מצטברת של מאות קילוגרמים (והחזרתם חזרה עם ריבית). אימא של שביט ושחר, נשואה ליובל השוקוהוליק, שוקולטייר ומורה לביולוגיה. הספורט החביב עליה הנו שופינג. 

האם החלום שלנו הוא באמת לשקול... כלום? למה אנחנו מבזבזות כל כך הרבה אנרגיה כדי להילחם במשקל שלנו, ואיך זה שלמרות שהוצאנו את האנרגיה הענקית הזו המשקל לא מראה ירידה? 

להמשך: http://www.rinunim.co.il/Article.php?CatID=8&Page=1&ArticleID=41682

סקירת ספרים שרה רחמיאל - אתר נוריתה

"דיאטה?! הצחקת אותי"!/דבי ינקו-חדד - סקירות ספרים - שרה רחמיאל
 "את לא צריכה להיות רזה, את לא צריכה להיות שמנה, את צריכה לשאת עלייך את המשקל שאת מרגישה איתו בנוח".
ספר קליל ומצחיק על נושא כבד- דיאטה!
 המחברת היא מרצה בנושא הומור ומנחת סדנאות צחוק. בעלת תואר שני במדעי ההתנהגות. מדריכת בריאות הציבור מטעם הפקולטה למדעי הבריאות, אוניברסיטת בן גוריון. 
"אלוהים, עשה שאהיה בפלוס בבנק ובמינוס במשקל, ולא להיפך, כמו בדרך כלל".
אז המחברת היא גם אשה מצחיקה וגם אשה שעברה דיאטות והשילה במהלך חייה הרבה קילוגרמים. 
התוצאה- ספר מצחיק וקליל, שמתייחס לנושא הדיאטות בעניין והרצינות הראויים לו בשילוב הומור במקומות הנכונים. 
אולי אני לא בדיוק קהל היעד לספר שכזה, אני שתמיד הייתי בתת-משקל ונלחמתי להעלות 55 ק"ג בכדי שיגייסו אותי לצבא. אני לא רזה במיוחד אבל רחוקה מלהיות שמנה. אני אוכלת רק כשאני רעבה ולא על פי מצבי-רוח, שוקולד הוא החבר הטוב ביותר שלי, והספורט היחיד שאני עושה הוא להעביר דפים בספר. מה שאני לקחתי לעצמי מהספר בעקיפין הוא הצבת מטרות בחיים והגשמתן, אהבה עצמית והכרה בעצמך כיפה, שווה והכי טובה שיש בכל פרמטר שהוא.
 הספר אומנם כתוב בהומור אך יחד עם זאת ברצינות רבה. המחברת הקיפה את כל נושא ההשמנה והדיאטות בצורה עניינית ומשעשעת, היא לא עשתה הנחות לעצמה ופירטה בקצרה את מסלול חייה במאבק על המשקל. 
הספר מחולק לפרקים כשכל פרק עוסק בהיבטים שונים סביב הדיאטות. 
 עובדות על עולם הדיאטות, מודל היופי הנשי הנכסף, המוכנות הנפשית להיכנס למשטר דיאטה, בחירת שיטת הרזיה המתאימה לך- הסברים על השיטות השונות יתרונותיהן וחסרונותיהן, החשיבות בתמיכת החברים והמשפחה הקרובה בתהליך ההרזייה, חשיבות הפעילות הגופנית ותפריט האוכל. הוא כולל טיפים בנושא האוכל, מסביר את חשיבות הייעוץ המקצועי לפני התחלת דיאטה.
 הכי חשוב הוא שאת תרגישי בנוח עם עצמך- מודל החיקוי לגוף המושלם הוא איך שאת רואה את עצמך ומרגישה איתו ועם המשקל שלך בנוח. אל תתני לאחרים לקבוע עבורך מה המשקל הרצוי. תהיי שלמה עם עצמך.
הספר כתוב בגובה העיניים, בוחן את נושא הדיאטה לעומק וגם את נושא ההומור סביב הנושא. 
 דיאטה היא משימה קשה כשמסביבנו ישנם פיתויים לרוב. בכדי לנצח בקרב על הדיאטה כל אחד צריך להכיר את הנקודה שבה קשה לו ולשאוף לעבור את המהמורה שבדרך ועדיין להינות מהחיים. 
 בסופו יש פרק סיכום של המחברת שמאגד את האג'נדה הפרטית שלה לגבי החיים כאשה מלאה ונהנתנית. היא נהנית מהחיים בלי קשר למשקל או לתגובות הסובבים, היא אוהבת את עצמה ומקרינה את זה כלפי חוץ, היא עושה את זה בחן רב וזה ניכר בכל דפי הספר. היא מצחיקה וחיננית והיא ההוכחה שגם נשים מלאות נהנות ממטעמי החיים. ומתחת לכל ההומור השופע שבספר- ניכרת הרצינות הרבה שבה היא מתייחסת לכל נושא הדיאטות.
אם אתם לפני או אחרי תהליך כלשהו של דיאטה- את הספר הזה אתם חייבים לעצמכם. הוא יהווה כזריקת ביטחון ברגעי משבר, מבטיחה לכם שתצחקו הרבה וגם תתעודדו. 
" צידה לדרך-  זכרי, בסוף החיים לא מקבלים החזר כספי על השבת הגוף במצב טוב. אז אם זה כבר נתון מוחלט שמתים בסוף, עדיף להגיע לקו הסיום אחרי מסע מטורף ומסחרר חושים, עם שוקולד ביד אחת ויין ביד השנייה- כשאת צועקת: וואהו, היה גדול"!

את הספר ניתן להשיג בפנייה לדבי בטלפון 054-6400043 או לתיבת המייל שלה debbie.iancu@gmail.com.
 קריאה מהנה!!

לסקירות נוספות שלי מוזמנים להיכנס לאתר נוריתה בלינק המצורף
http://nuritha.co.il/he/node/39129

תמונה מתוך הספר בטור של מאירה ברנע גולדברג 20.9.2017

בתמונה: הנשים המקסימות מקבוצת אופנה מלאה ישראל (קבוצת האופנה הכי מהממת ותומכת בפייסבוק ואם את עוד לא שם, בואי עכשיו) מפרגנות עם הספר במפגש אתמול באופנת הגרה. איזה קסומות אתן: — ‎‎‎‎Naama Farber, ‎עופר גונן-סימון‎‎, Shimrit MoskovitchRimon HanchinDebbie Iancu-Haddad‎ and Nitzan Abramowitz‎.‎

קוראים משתפים

הילה מלול יעקובי - סטודיו שימושיק
נועה מוזס - נקודות 
שרית 
ניתן לרכוש גרסה דיגיטלית של הספר שלי "דיאטה?! הצחקת אותי", באתר מנדלי מוכר ספרים ברשת, אז אם משעמם לך זה הרגע להוריד את הספר ולהתחיל לצחוק. הקריאה באפליקציה ייעודית ונוחה: https://mendele.co.il/product/dietahitzhakta/


 
 
הרשמו לרשימת התפוצה
להרשמה אנא הקלידו את כתובת
הדוא"ל שברשותכם:
   שלח
צרו קשר:
 דבי ינקו חדד - צחוקולטיירית
0546400043
 debbie.iancu@gmail.com
עקבו אחריי:
פייסבוק
יוטיוב
 


 
לייבסיטי - בניית אתרים